Merhaba canımmmm meslektaşım,

Artık Covid-19 ile ilgili bir şey yazmayacağım. Seni, beni, işimizi nasıl etkilediğini hepimiz birebir yaşıyoruz. Asıl önemli olan senin bundan sonrasına kendini ve işini nasıl hazırladığın.. Sonrasına hazır mısın?

Biz, senin için ne gerekli, neler yapmalısın, nasıl hareket planların olmalı, işini nasıl yukarıya çıkarmalısın, fotoğraflarında nasıl seviye atlarsın, ideal müşterine nasıl ulaşırsın, nasıl daha çok kazanıp daha mutlu bir hayat sürebilirsin sorularının cevaplarını hazırladık. Çok zor zamanlar geçiriyorsun, bir üst seviyeye çıkmaya çalışıyorsun, o olmayan şeyi oldurmaya çalışıyorsun.. Biliyorum..

Dünya'nın en iyi Yenidoğan ve Hamile Fotoğrafçılarından Marta Ponsko ile görüşmemizde bu sorulara cevaplar bulmamız gerektiğini, en kolay ve en etkili şekilde aktarmamız gerektiğini konuştuk. Daha önce yapılmamış olmalı, para odaklı olmamalı, değişim ve gelişim odaklı bir kamp hazırlamamız gerektiğini konuştuk. Türkiye'de ışığı en iyi kullanan Nihan Büyüksural ile birlikte nasıl her eğitime gelenlerin anında, eğitim sırasında işlerini yukarıya çıkarabileceğini, öncesinde ve sonrasında nasıl katılımcıların gelişimlerini desteklememiz gerektiğini konuştuk. Fotoğrafçı Koçu Şehmuz Şahbaz ile bu yolculukta nasıl yaratıcı kalabilirsin, zorlukların nasıl üzerinden gelebilirsin, bunları yaparken hayatını nasıl amaçlı ve mutlu yaşayabilirsini konuştuk. Volkan ile birlikte zaten her zaman nasıl marka olursun, nasıl ideal müşterine ulaşıp daha çok para kazanırsın, paranın senin için sorun olmadığı bir durumu nasıl oluşturursun her zaman gündemimizde.

Ve işte güzel meslektaşım bunların cevapları için Fotoğrafçılık Kampı oluşturduk. Bu kamplar sen kayıt olduktan itibaren senin gelişimin ve yukarıya çıkman için sana gerekli her şeyi sağlayacak.

  • Kayıt olur olmaz işin için gerekli Hareket Planlarını alacaksın.
  • Sana özel bir plan çıkarıp seninle bu planı paylaşacağız. Başlamak için kampa kadar beklemene gerek yok. Zaman kaybetmene gerek yok.
  • Kampa geldiğinde bunu pratikle birleştireceğiz, sorularını yanıtlayacağız, planlarının üzerinden geçeceğiz.
  • Pazarlama Tasarım Setlerini alacak ve bizimle her ay Canlı Pazarlama derslerine katılıp hemen harekete geçebileceksin.

Daha önce aldığın workshopları unut. Bu bambaşka bir deneyim olacak. Kimse senin işini büyütmek, fotoğraflarını yukarı çıkarmak için böyle bir plan hazırlamadı. Sen bile hazırlamadın.

Fotoğrafçılık Kampları bu sektöre yeni bir soluk getirecek. Bir Workshop alacağınız zaman bu sadece Photoshop ve Pozlandırma ile bir kaç saatlik eğitim ile geçiştirilmeyecek. Öncesinde ve sonrasında seni besleyen, takip eden, geliştiren programlar arayacaksın.

Ödeme planlarını da düşündük merak etme. Eken kayıtta, peşin ödemelerde büyük indirim alacaksın. Hepsini şimdi ödemeyeceksen, kartın bloke olmadan 5 taksitte ödeyebileceksin. Dedim ya seni yukarı çıkarmak için her şeyi düşündük.

Daha da güzeli bir çok dostun olacak. Bu sektörde en çok gerekli olan konulardan biri de bu. Birbirine destek olan arkadaşların olacak. Derler ya etrafındaki 5 kişinin ortalaması kadarsın arkadaşlarını iyi seç diye. İşte o fırsat geldi.

Tüm kamp detaylarına buradan ulaşabilirsin. Ödeme alternatifleri ve Kampa katılmak için bu linke tıklayabilirsin

İşini şimdi büyütmeye başla.. Temmuz'a kadar bekleme hemen harekete geç. Sana daha bir çok sürprizimiz olacak:)

Çünkü İyi Ki Varsın,

Çünkü Birlikte Çok Daha Güçlüyüz!

Çünkü Birlikte Çok Daha İyiyiz!

Herhangi bir sorun olursa buradayım:)

Sevgiler,

Serap

www.serapsekeracademy.com